E-book

Cześć, nazywam się Małgorzata Śmiechowicz, jestem edukatorką żywieniową i kocham przygotowywanie jedzenia na wynos. Każdego dnia dbam o posiłki zrówno w domu, jak i te które nasze dzieci i my dorośli zabieramy na wynos.
Mam swoją autorską dietę pudełkową.


Nie zawsze tak było i gdyby wówczas ktoś podzielił się ze mną swoim doświadczeniem
i wiedzą życie byłoby prostsze już na starcie tej przygody pudełkowo – termosowej!

Długo zastanawiałam się nad stworzeniem ebooka i podzieleniem się naszym termosowym doświadczeniem.


Wierzę, że te przepisy pomogą Ci zorganizować jedzenie dzieciom i sobie.

20 propozycji na jedzenie do termosu, które znajdziesz w moim ebooku to realne dania, które nasze dzieci zabierały ze sobą do szkoły. Co najważniejsze te termosy wracały puste, a dziecko zjadło ciepły posiłek w szkole. To dla mnie niezmiernie ważne, bo poza domem dzieciaki przebywają czasami 8, a niekiedy nawet 10 godzin.

Co znajdę w e-booku?

E-book zawiera najbardziej lubiane przepisy na lunch z naszych cotygodniowych planów posiłków, z których mogą korzystać także dorośli!

W e-booku przygotowałam dla Ciebie najważniejsze wskazówki, jak zacząć przygodę
z zabieraniem jedzenia w termosie.

Otrzymasz 20 przepisów!
10 przepisów na pożywną zupę oraz 10 przepisów na drugie danie, które doskonale sprawdzi
się jako posiłek jedzony z termosu.

Każdy przepis posiada realne zdjęcie z wykonanym posiłkiem.

W większości przepisów znajdziesz także wskazówki odnośnie zamienników.

Po opłaceniu transakcji otrzymasz link do pobrania pliku w formacie PDF.

Zostawiam poniżej spis treści.

Jak widzisz są to dania, które możesz zabrać w termos, ale także możesz je przygotować i zjeść w domu.

Smacznego 🙂

OPINIA JEDNEJ Z CZYTELNICZEK:

Moje pierwsze wrażenia po zapoznaniu się z e-bookiem.Jak pewnie zauważyłaś, ciężko jest mnie zaskoczyć, a Tobie się to udało. Nie spodziewałam się, że wydając jedynie 20zł otrzymam produkt WOW. Spodziewałam się amatorszczyzny i wielu błędów, które często spotykam kupując e-booki za grosze.Twój jest inny. Twój jest solidny, dopracowany, czytelny, wizualnie piękny. Patrząc na opracowanie graficzne widzę, że włożyłaś w swoją pracę całe serce. „Czuć Cię” w tym e-booku, Gosia.Podoba mi się wprowadzenie czytelnika w świat „pudełkowania”. Praktyczne wskazówki zawsze są na wagę złota.Ogromnym plusem jest fakt, że DO KAŻDEGO przepisu dołączyłaś REALNE zdjęcie. Nie jakieś instragramowe z toną filtrów, tylko normalne, relatywne fotki.Wszystko przeczytałam od A do Z. Zachwyciły mnie składniki Twoich dań – ogólnodostępne, tanie i… zdrowe!Same przepisy są tak czytelnie i łatwo opisane, że nawet raczkujący kucharz poradzi sobie z nimi bez najmniejszego problemu.Gratuluję, kochana. Rzadko trafiam na takie perełki. 🥰Jak tylko coś ugotuję, a na pierwszy odstrzał poleci zupa selerowo-jabłkowa, od razu dam Ci znać jak nam smakowało. 😄😄😄

Wiola Androsiuk