Home O mnie

O mnie

by Matczyne Fanaberie

Witaj w moim świecie!

Nazywam się Małgorzata Śmiechowicz, jestem edukatorką żywieniową, autorką bloga matczynefanaberie.pl, autorką ebooków:
20 obiadów w termosie do szkoły i pracy
33 pomysły na lunchbox do szkoły

oraz współautorką książki „Bacusiowa akademia gotowania”.

Jestem wielbicielką jedzenia na wynos zabieranego z domu, nieoczywistych zabaw z dziećmi, edukatorką żywieniową i poszukiwaczką ciekawych pomysłów na wspólne spędzanie czasu z dziećmi.

Pasją do dobrego jedzenia chętnie dzielę się z uczestnikami moich warsztatów. Prowadzę warsztaty z edukacji żywieniowo – kulinarnej od ponad czterech lat. Uczestnikami warsztatów są zarówno dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym, jak i rodzice czy opiekunowie.

Kuchnia jest moim azylem, odpoczynkiem, wypuszczeniem złej energii po stresującym dniu. Przygotowywanie posiłków do szkoły w formie lunchboxa czy termosu z obiadem to moja wielka przygoda żywieniowa.

Matczyne Fanaberie to taki mały skrawek życia, którym się z Wami dzielę. Jestem mamą dwójki cudownych dzieci:

Marianny, czyli naszej Pierworodnej, która urodziła się pewnego słonecznego dnia czerwca 2012 roku oraz Antosia, nazywanego Juniorem, który zmienił nasz świat na początku sierpnia 2014 roku.

 

Na blogu znajdziesz dużo inspiracji żywieniowych. Są tacy, którzy uważają, że odczarowałam bakalie dla dzieci i jestem królową szkolnych lunchboxów. Dzielę się także naszymi zabawami edukacyjnymi, sposobami na czas z dziećmi. Pokazuję książki, które dały mi do myślenia, jako mamie i takimi, które pokochały dzieci.

Zapraszam do świata stworzonego z miłości do dzieci.

matczyne f
rodzinny weekend wieliczka