Czytelnia, Książki dla dzieci

Akademia Mądrego Dziecka – zabawa przez naukę

28 lutego 2019
Akademia Mądrego Dziecka

Akademia Mądrego Dziecka to seria książeczek dla dzieci Wydawnictwa Egmont. To fantastycznie przygotowane i wydane książki dla najmłodszych dzieci w różnych kształtach i formatach, które zachęcają do nauki przez zabawę. Teraz do całej serii dołączyły książki, zeszyty z naklejkami. „Akademia Mądrego Dziecka. Już to potrafię„.

Akademia Mądrego Dziecka

Zeszyt z naklejkami. Akademia Mądrego Dziecka. Już to potrafię!

Akademia Mądrego Dziecka

Seria Już to potrafię to zestaw trzech książek dla starszych dzieci. Idealna pomoc w nauce przez zabawę. Znajdziecie wśród nich:

Flagi świata

Akademia Mądrego Dziecka

Wspólnie z dzieckiem możecie wybrać się w podróż poznając świat i flagi świata. W zeszycie znajdziecie merytoryczne informacje odnośnie historii flag, protokołu flagowego czy ich rozmiarów. Warto zwrócic także uwagę na ciekawostki, księgę rekordów.

Wiedzieliście, że najstarszą flagą może pochwalić się Dania?

Książka Flagi świata zawiera także dużo danych statystycznychodnośnie danego kraju. Dokładne mapy zostały uzupełnione o kolorowe fotografie najważniejszych miejsc i wydarzeń. 

Akademia Mądrego Dziecka

Tabliczka mnożenia

Nauka tabliczki mnożenia jeszcze przed nami. To ważna umiejętność, a książka wesprze dziecko w nauce tabliczki mnożenia. Pomoże w ćwiczeniachj oraz utrwalaniu.

Nie znam dziecka, które nie lubi naklejek. Odnajdywanie i przyklejanie naklejek w książce Tabliczka mnożenia rozwija zdolności motoryczne oraz motywuje i sprawia, że nauka staje się zabawą.

Która godzina?

Zeszyt z naklejkami Która godzina? to edukacyjna książka do nauki odczytywania godziny z analogowego i cyfrowego zegara.
To jedna z tych umiejętności, która może sprawiać dzieciom trudność więc warto wspierać je takim narzędziem, jak książka od Wydawnictwa Egmont.

Dzięki pracy z naklejkami, poprzez odnajdywania i przyklejanie, dziecko rozwija zdolności motoryczne. Zadania przygotowane przez ekspetów edukacyjnych zostały przedstawione na wysokim poziomie merytorycznym.
Na końcu książki możecie wspólnie przygotować plan dnia, ze wskazaniem najważniejszych godzin w ciągu dnia.

Akademia Mądrego Dziecka

POLECANE WPISY