Czytelnia, Książki dla dzieci

Julka Wróbel i przygoda ze świnką – Hania Humorek

4 lutego 2016

Junior jeszcze kontynuuje poobiednią drzemkę więc spieszę z konkursem dla miłośników twórczości Megan McDonald. Dzięki współpracy z Wydawnictwem Egmont mam dla Was trzy egzemplarze książki o przygodach Julki Wróbel i Hani Humorek.

Hania Humorek – konkurs

hania humorek i julka wrobel

Zasady konkursu: 

1. W komentarzu udziel odpowiedzi na 2 pytania:

Co chciała dostać na urodziny przyjaciółka Hani – Julka Wróbel? Podpowiedzi szukaj w recenzji książki 🙂

Jakie są Wasze 3 ulubione książki do czytania z dziećmi?

2. Polub fanpage Matczyne Fanaberie

3. Konkurs trwa w dniach: 4.02 -14.02.2016 godz. 23:59

4. Nagrodą jest książka „Julka Wróbel i przygoda ze świnką” dla 3 osób

5. Nagroda, będzie wysłana przez Wydawnictwo Egmont na terenie Polski trzem laureatom.

6. Laureaci zostaną ogłoszeni przeze mnie najpóźniej 18 lutego br. w tym wpisie konkursowym i powiadomieni drogą emailową.

Zapraszam do zabawy i powodzenia.

 

Bardzo dziękuję za Wasze zgłoszenia w konkursie – Hania Humorek.

Znalazłam dla nas kilka ciekawych inspiracji. Poniżej lista laureatów. Gratuluję!

Kasia Łopacka

Chętnie weźmiemy udział, bo kochamy książki:) Na urodzinki bohaterka książki za życzyła sobie prawdziwą świnkę:) A u nas obecnie rządzi Pinokio, który czytany jest na dobranoc i w międzyczasie:) Córcia już tak opanowała treść książki, że „czyta” ją swoim misjom:) Najbardziej fascynuje ją moment, gdy Pinokia połyka wieloryb:) Wcześniej non-stop czytałyśmy Trzy Małe Świnki i Czerwonego Kapturka. Myślę, że to właśnie nasze 3 ulubione książeczki. Pozdrawiam:)

 

Madlenpf

Julka chciałaby dostać miniaturową świnkę (w sumie jak tak pomyślę, to mój Syn chyba też, bo swoją zabawkową świnkę nosi wszędzie i obowiązkowo karmi). Jest wiele książek, które czytamy z Miłoszem, trudno mi się zdecydować, ale ostatnio na topie jest : 1. Wielka księga przygód Maszy i niedźwiedzia 2. Wierszyki dwulatka 3. Pierwsze urodziny Prosiaczka Obowiązkowo z dygresjami Matki 😉 Ponadto oczywiście wiersze Brzechwy i Tuwima, a także Baśnie

 

Justyna

Przyjaciółka HANI – Julka Wróbel chciała dostać na urodziny miniaturową świnkę. Nasze 3 ulubione książeczki to : – Julian Tuwim LOKOMOTYWA i inne wesołe wierszyki dla dzieci – Jan Brzechwa WIERSZE z charakterem – Stanisław Jachowicz CHORY KOTEK A dlaczego? – Zabawne i rymowane wierszyki łatwo wpadają w ucho, a piękne ilustracje są dopełnieniem całości. Towarzyszyły mi w dzieciństwie i nie wyobrażam sobie, żeby moja córka mogła przeżyć swoje najmłodsze lata bez ich znajomości. A ostatnio pochłania nas książka Marii Konopnickiej O krasnoludkach i sierotce Marysi. Pozdrawiam i życzę wszystkim miłej lektury

 

 

POLECANE WPISY