Czytelnia, Książki dla dzieci

Nierozłączki Annie Barrows – przyjaźń

18 września 2019
nierozłączki annie barrows

Pamiętacie swoje szkolne przyjaźnie? To niesamowite relacje, które często łączą dzieci i dorosłych na lata lub na jakiś etap życia. Dziś chcę Was zaprosić do poznania książek z serii Nierozłączki, Wydawnictwa Egmont, która rozgościła się u na na dobre.

Pierworodna zaczęła swoją szkolną przygodę i temat nowych koleżanek, przyjaciółek, towarzyszy nam podczas rozmów.
Wiem, że mają swoją ekipę, z którą można wszystko i chyba o to chodzi na tym etapie życia.

Właśnie o takich relacjach jest seria książek o dwóch siedmiolatkach: Lilce i Pestce. Jeśli szukasz książki o prawdziwych, pełnych psot i zabawy i przyjaźni to seria Nierozłączki zachwyci zarówno Was, jak i dzieci.

NIerozłączki - książki o przyjaźni

Nierozłączki” to zabawna i wciągająca seria autorstwa Annie Barrows, opowiadająca o przygodach najlepszych przyjaciółek. Autorka tworząc postaci Lilki i Pestki postawiła na bardzo wyraziste i pełne humoru postaci.

To nie są dziewczynki idealne, ale są w pełni realne, co stwoerdzam po obserwacji naszej córki 🙂 Lilka i Pestka są bohaterkami z krwi i kości, dzięki czemu są bliskie współczesnym dzieciom. Pomimo początkowej niechęci stają się najlepszymi przyjaciółkami, w czym towarzyszymy im w pierwszej części, zatytułowanej Lilka i Pestka.

Wydawnictwo Egmont wydało już cztery części, a każda część urozmaicona jest czarno-białymi ilustracjami Sophie Blackall. Grafiki są zabawne i przyciągają wzrok. Nie przytłaczają jednak swoją obecnością i nie odciągają od słowa pisanego.  

Pod kontem edytorskim plus za dużą czcionkę, dzięki czemu dzieci rozpoczynające swoją przygodę z czytaniem chętnie po nią sięgną.  

Jeśli szukasz kolejnej książki o Disneyowskich księżniczkach to nie tędy droga. Obie bohaterki należą do dzieci psotnych, ale roztropnych i bystrych, potrafiących się odnaleźć w każdej sytuacji.

Od dziś do końca września 2019 roku możecie uszczęśliwić swoje dzieci tymi książkami kupując je z rabatem 40%
Wystarczy podczas zakupów w sklepie Egmont wpisać kod: matczynefanaberie

SPECJALNY RABAT NA ZAKUP SERII Z 40% ZNIŻKĄ: MATCZYNEFANABERIE

POLECANE WPISY