Czytelnia, Książki dla dzieci

Przeplatalińscy – książka przekładanka

30 września 2019
przeplatalinscy Wydawnictwo Dwie siostry

Przeplatalińscy to książka wydana przez Wydawnictwo Dwie Siostry, którego autorką i ilustratorką jest Maria Dek. To fantastyczna książeczka kartonowa dla małych i starszych dzieci, która daje wiele możliwości podczas obcowania z nią.

Przeplatalińscy – Maria Dek

Są sympatyczni, kolorowi i troszkę dziwaczni. A gdy ruszą w taniec przeplataniec, wszystko może się zdarzyć.
Poznajcie Przeplatalińskich.

Dziś chciałabym Wam polecić książkę wyjątkową, bo to od czytelnika zależy o czym będzie ta książka, kto będzie jej głównym bohaterem.

Każda z kart książki została podzielona na 3 elementy:  głowa, korpus wraz z rękami oraz nogi, co pozwala na samodzielne kompozycje.
Dzięki temu w tej samej książce Wielki Pan Jabłko może tropić dziką naturę. Aby już za chwilę próbować zrozumieć rower o stu kołach.

ksiązka kartonowa

W środku znajdziecie aż dziewięcioro ciekawych bohaterów: 
Wielki Pan Jabłko, Wszędobylska Tamara, Elegancki Bob, Sympatyczna Lucynka, Dziarski Henryk, Markotna Ola, Pomysłowy Albert, Marzycielka Zosia i Wesoły Jasiek.

Przeplatalińscy dla dzieci
książka kartonowa Przeplatalińscy

Dzięki podziale strony na trzy części dziecko może samodzielnie tworzyć, przeplatać ze sobą, za każdym razem innych Przeplatalińskich.

Postaci mogą mieć nowy wygląd i wykonywać nowe czynności – mamy tutaj wiele możliwości na dobrą zabawę.

Przeplatalińscy to bardzo pomysłowa książeczka, która angażuje dzieci, rozwija wyobraźnię i ćwiczy kreatywność. Zabawa tą książkę ćwiczy zdolności manualne. Ma to wpływ na późniejsze osiągnięcia w rysowaniu i pisaniu.

Książkę w dobrej cenie możesz kupić TUTAJ

POLECANE WPISY