Dziecko

Bałagan w przedszkolu gra planszowa dla dzieci

5 sierpnia 2020
balagan w przedszkolu gra

Ostatnie deszczowe dni spowodowały, że znów częściej sięgamy po gry planszowe. Ostatnio gramy w kolejną grę o bałaganie, a w zasadzie o porządkach. Bałagan w przedszkolu gra wydany przez Muduko, z serii Zu&Berry, to ciekawa zabawa dla całej rodziny dla dzieci od 4 lat.

Gra planszowa dla dzieci od 4 lat Bałagan w przedszkolu będzie miała swoją premierę 7 sierpnia, ale już dziś warto się nią zainteresować.

Bałagan w przedszkolu gra dla całej rodziny

bałagan w przedszkolu gra planszowa dla 4 lat

Wiek graczy: 4+
Liczba graczy: 2-6
Czas rozgrywki: 15 minut

Grę schowano w niewielkim pudełku, które zmieści się na pewno do wakacyjnego plecaka. To duży plus, bo zdecydowanie trudniej jest się pakować, gdy mamy kilka gier w dużych pudełkach do spakowania.

Korzystając z różnych wariantów gry Bałagan w przedszkolu dzieci trenują refleks, spostrzegawczość, rozwijają motorykę małą oraz ćwiczą koncentrację podczas wykonywania zadania.

bałagan w przedszkolu gra
bałagan w przedszkolu gra


Gra autorstwa Reinera Knizia to także doskonały trening kompetencji językowych, wzbogacanie i ćwieczenie słownictwa poprzez nazywania poszczególnych elementów, które znajdują się na żetonach.


To gra dzięki której znów możemy porozmawiać z dziećmi i potrenować wspólne sprzątanie po wspaniałej zabawie. Gra może być też dobrym odnośnikiem podczas realnych sytuacji w pokoju dziecka.
Zadaniem graczy jest zdobycie jak największej liczby kafelków/żetonów więc jest także element rywalizacji.

To już kolejna gra wydana w serii Zu&Berry. Polecam i zachęcam do wspólnego grania z dziećmi. Gry możesz kupić TUTAJ

Już dziś mogę Wam zdradzić, że to nie koniec wakacyjnych nowości od wydawnictwa Muduko. Już wkrótce pokażemy Wam kolejną grę, która wciągnie do rozgrywek całą rodzinę.

Jeżeli macie w domu dzieci, które uwielbiają wszelkie gry na spostrzegawczość i refleks to koniecznie sięgnijcie po Matrioszki.

Kolorową grę, którą polecają psychologowie, która buduje więzi, uczy zdrowej rywalizacji i wspiera rozwój dziecka.

POLECANE WPISY