Czytelnia, Książki dla dzieci

Nawet nie wiesz jak bardzo Cię kocham

19 grudnia 2020
nawet nie wiesz jak bardzo cię kocham

Książka Nawet nie wiesz jak bardzo Cię kocham pojawiła się w naszym domu jako prezent dla Pierworodnej, gdy była młodsza. Wiedziałam, że ta książka zostanie z Nią na zawsze, jak kilka innych, po które sięga z miłością.

To jedna z tych rzeczy, które schowam do pudełka wspomnień i wręczę Jej na 18 urodziny.

Książka w pewnym momencie była niedostępna w sprzedaży, albo osiągała niebotyczne ceny na aukcjach, a ja tak bardzo chciałam mieć drugi egzemplarz dla Juniora 🙂

Nawet nie wiesz jak bardzo Cię kocham – Sam McBratney

nawet nie wiesz jak bardzo cię kocham

Ogromnie się ucieszyłam, gdy w nowościach książkowych wydawnictwa HarperCollins Polska dostrzegłam właśnie tę uroczą i chwytającą za serce opowieść o dwóch zającach.

Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham to piękna, mądra i pełna miłośći książka, którą warto mieć w domowej biblioteczce. Ta prosta woeczorna rozmowa taty Zająca z synem przypomina o tym, że warto mówić swoim dzieciom “Kocham cię”.

Mały Brązowy Zajączek i Duży Brązowy Zając prześcigają się w zapewnianiu, kto kogo bardziej kocha. Czytając tę książkę często widzę nasze rozmowy z dziećmi, które tak zwyczajnie, same z siebie, próbują nas przekonać, że ich miłość jest większa.

Sam McBratney oddał w ręce czytelników ciepłą i czarującą historię dla każdego. Nie ma tutaj ograniczeń wiekowych. Zarówno dzieci, jak i dorośli wyciągną z niej coś dla siebie. W sumie to śmiem twierdzić, że każdy dorosły powinien przeczytać tę książkę, aby doświadczyć, w jak prosty sposób można mówić o uczuciach.

To jeden z tych tytułów, które dają do myślenia, a każdy powrót otwiera nowe drzwi.

Książkę kupisz na stronie wydawnictwa TUTAJ

harperkids

POLECANE WPISY