Dziecko

Opaska identyfikacyjna dla dziecka

9 grudnia 2015
opaska identyfikacyjna

Wiedzieliście, że jest coś takiego jak opaska identyfikacyjna dla dziecka? To jeden z niezbędnych gadżetów dla dziecka, gdy tylko nauczy się samodzielnie przemieszczać.

Jak życie pokazuje to nie tylko wakacyjny gadżet. Opaska identyfikacyjna to niezbędnik podczas wyjść do galerii handlowych, na koncerty, stadiony, a czasem na zwykłe wyjście na miasto jeśli nasza latorośl szybko znika nam z oczu.

Wiedziałam, że coś takiego jest, bo widziałam jak inne dzieci nosiły, ale nie do końca wiedziałam, gdzie tego szukać. Zupełnie przypadkowo, w okresie wakacyjnym, natrafiłam na taką opaskę identyfikator endo w sklepie Rossmann i zakupiłam. Podczas wakacji sprawdziła się kapitalnie. Każda z nas miała swoją bransoletkę. U mnie królowało Lilou, a u Marysi najnowszy wakacyjny szyk, czyli opaska identyfikacyjna. 

Opaska identyfikcayjna dla dzieci

opaska zatrzaskowa infobannd

Ostatnia wizyta w galerii handlowej uświadomiła mi, że taka opaska przyda się nie tylko na wakacjach.
To konieczność jeśli w najbliższych przedświątecznych dniach wybierasz się w najbliższym czasie do galerii, na jarmark świąteczny czy zapalanie choinki na rynku w Twoim mieście.

Można taka opaskę zrobić samemu, można zwyczajnie kupić. Mamy lubiące samodzielne dzierganie i szycie przygotują pewnie piękne i jedyne w swoim rodzaju małe dzieła sztuki. Dla tych, którzy, tak jak ja, wolą gotowca wybór jest ogromny.

 

Można wybrać silikonową opaskę. Są takie na której napiszesz numer telefonu, ale są także takie na których możesz informacje wygrawerować.

Opaska identyfikacyjna – Opaska NIEZGUBKA

Opaska identyfikacyjna dla dziecka

Foto: siband.pl

Opaski Siband.pl NUMEREM 1 w dwóch kategoria konkursu Gifts of the Year 2018 organizowanym przez wydawcę magazynu Gifts Journal Polska oraz organizatora jednych z największych Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw 2018.

Opaska identyfikacyjna silikonowe

opaska identyfikacyjna dla dziecka silikonowa
Opaski identyfikacyjne zatrzaskowe

opaska-informacyjna-dziecko
Opaska identyfikacyjna z systemem gps (Kidsport)

kidsport - opaska dla dziecka z gps

 

Istotne jest, aby znalazł się na niej numer telefonu do rodzica. Ważne, aby dziecko miało też świadomość, że taką informację ma ze sobą.

Chociaż sama pierwszą opaskę identyfikacyjną Marianny podpisałam jej imieniem dziś nie polecam wpisywania imienia dziecka, adresu. Uważam, że w dzisiejszych czasach telefon wystarczy, a nie ma co podawać dodatkowych informacji przypadkowym osobom. Jeśli dziecko trafi na osobę mniej przychylną dzieciom może obdarzyć ją automatycznie zaufaniem, gdy zwróci się do niego po imieniu.

Oczywiście ktoś może powiedzieć, że to tylko kawałek plastiku czy papieru. Protestuję – opaska identyfikacyjna to ważny gadżet.
Jednak w przedświątecznym tłumie w galerii, czy podczas wakacyjnych wojaży małe dziecko może w jednej chwili „zapaść się pod ziemię”.
Wystarczy chwila nieuwagi, czy tłum ludzi.

Oprócz opasek ID można skorzystać z udogodnień techniki i wybrać usługę lokalizacyjną.
Mam jednak sceptyczne podejście do stałego namierzania, czy „chipowania” własnego dziecka.
Może kiedyś spróbuję 🙂

 

usługa lokalizacyjna

 

 Zobacz także: 

POLECANE WPISY