Czytelnia, Książki dla dzieci

Basia i zwierzaki

11 grudnia 2016
książki o bożym narodzeniu

Zestaw kreatywny Basia i zwierzaki zawiera nową opowieść o Basi oraz jej rodzinie i ulubionych zwierzętach. Oprócz samego opowiadania w zestawie jest 16 plansz do kreatywnej zabawy z dziećmi.

Basia i zwierzaki

Wspólnie można przygotować 68 zwierząt, paśnik, drzewa oraz zagrodę. Do tego mamy także 6 arkuszy z naklejkami dzięki którym dzieci mogą tworzyć jedyne w swoim rodzaju zwierzęta. Nie znam dziecka, które nie lubi zabawy z naklejkami.

„Basia i zwierzaki”

jest tak życiowa, że aż nieprawdopodobna.

Basia i zwierzaki zestaw kreatywny

Zestaw kreatywny Basia i zwierzaki

Zofia Stanecka doprowadzi do pionu nie jednego rodzica pokazując, co tak na prawdę ważne jest w tych świątecznych przygotowaniach. Nie musi być idealnie, ważne, że mamy obok tych których kochamy. Trochę trąci myszką, ale ciągle aktualne.

Warto pamiętać, o tych prostych sprawach w codziennym biegu.

Mnie ostatni tydzień pokazał to znamiennie. Nawet jeśli nie wszystko posprzątam, nie przygotuję wszystkich potraw, tak jakbym chciała ważne, że te kolejne Święta przygotujemy i spędzimy razem.

To pięknie wydana i z cudownym przesłaniem książka, które wydawnictwo Egmont wydało w okresie przedświątecznym. Książka idealnie wpisuje się w nasz bożonarodzeniowy zestaw książek o Świętach. Jest także idealnym prezentem z ciekawą opowieścią i wycinankami.

 

 

 

Recenzja powstała w ramach współpracy z: 

 

POLECANE WPISY