Home Czytelnia Basia i zwierzaki

Basia i zwierzaki

by Matczyne Fanaberie

Zestaw kreatywny Basia i zwierzaki zawiera nową opowieść o Basi oraz jej rodzinie i ulubionych zwierzętach. Oprócz samego opowiadania w zestawie jest 16 plansz do kreatywnej zabawy z dziećmi.

Basia i zwierzaki

Wspólnie można przygotować 68 zwierząt, paśnik, drzewa oraz zagrodę. Do tego mamy także 6 arkuszy z naklejkami dzięki którym dzieci mogą tworzyć jedyne w swoim rodzaju zwierzęta. Nie znam dziecka, które nie lubi zabawy z naklejkami.

„Basia i zwierzaki”

jest tak życiowa, że aż nieprawdopodobna.

Basia i zwierzaki zestaw kreatywny

Zestaw kreatywny Basia i zwierzaki

Zofia Stanecka doprowadzi do pionu nie jednego rodzica pokazując, co tak na prawdę ważne jest w tych świątecznych przygotowaniach. Nie musi być idealnie, ważne, że mamy obok tych których kochamy. Trochę trąci myszką, ale ciągle aktualne.

Warto pamiętać, o tych prostych sprawach w codziennym biegu.

Mnie ostatni tydzień pokazał to znamiennie. Nawet jeśli nie wszystko posprzątam, nie przygotuję wszystkich potraw, tak jakbym chciała ważne, że te kolejne Święta przygotujemy i spędzimy razem.

To pięknie wydana i z cudownym przesłaniem książka, które wydawnictwo Egmont wydało w okresie przedświątecznym. Książka idealnie wpisuje się w nasz bożonarodzeniowy zestaw książek o Świętach. Jest także idealnym prezentem z ciekawą opowieścią i wycinankami.

 

 

 

Recenzja powstała w ramach współpracy z: 

 

You may also like

3 komentarze

Matka Dietetyczka 12 grudnia 2016 - 21:03

Uwielbiałam takie zabawy w swoim dzieciństwie i myślę, że u synka jak przyjdzie na to pora obowiązkowo je wprowadzimy:)

Odpowiedź
Młoda mama pisze 12 grudnia 2016 - 21:03

Ksiązka wygląda rewelacyjnie. Lubię takie kreatywne książeczki

Odpowiedź
Artur Baranowski 5 stycznia 2017 - 10:48

Ależ mi się zrobiło sympatycznie po lekturze tego wpisu! Przypomniało mi się dzieciństwo, kiedy takie książki można było kupić, wycinać z nich i sklejać postaci. To były dawne czasy, ale jak widać dzieciom dziś potrzebne są nie tylko tablety. To wspaniała wiadomość, a ja do postanowień noworocznych wpisuję: kupić sobie fajną książkę dla dzieci i ja przeczytać. A może nawet powycinać? Tak!

Odpowiedź

Zostaw komentarz