Dziecko, Sprawdzone

Instadruk skradł moje serce

28 listopada 2014

Jako matka zakochana w swoich dzieciach uwielbiam im robić zdjęcia. Socialdruk (dawniej instadruk) zachwycił mnie i tak już pozostało. Social druk to idealny prezent na Boże Narodzenie, rocznice czy ot tak, bez okazji.

Prawdą jest, że przy drugim dziecku robi się tych zdjęć jednak trochę mniej 🙂 Część zdjęć wywołuję, wieszam na ścianach czy ustawiam na szafkach. Jednak gdybym chciała rozmieścić wszystkie fotografie to pewnie ścian by nam w salonie zbrakło. Zatem duża część zdjęć „siedzi sobie” zamknięta w folderach i czasami jak Pierworodna prosi to puszczamy pokaz slajdów. Jestem sentymentalna dlatego socialdruk zachwycił mnie od pierwszego spojrzenia na ich ofertę.
Najpierw się zachwyciłam, ale potem myślę sobie, o nie przecież ja nie wrzucam zdjęć dzieci do sieci więc nie mogę sobie tego zamówić 🙁 Tak sobie postanowiliśmy i chociaż czasami mnie kusi żeby pokazać całemu światu jakie mamy fajne dzieciaki to trzymam się tej zasady. Okazało się, że nic bardziej mylnego. Pomysłodawcy pomyśleli także o takich jak ja, czy osobach, które nie korzystają jeszcze z instagrama.

Instadruk – co to jest i dla kogo?

Zdjęcia można wgrać także z komputera. To mnie chyba ucieszyło jeszcze bardziej niż samo znalezienie instadruku 🙂
Trzy propozycje skradły moje serce i zamierzam je szybko sprawdzić. Są to memo, magnesy i fotochoco.

instadruk

Gra memo. Chyba każdy miał z nią styczność. My z Pierworodną gramy w Peppę memo. To zabawa ćwicząca pamięć, koordynację ręka oko, spostrzegawczość i wymaga koncentracji. Dzięki instadruk będziesz cieszyć się memo z Twoimi zdjęciami, które za każdym razem będą przywoływać masę wspomnień. Według mnie genialny pomysł na prezent dla dziadków, rodziców, przyjaciół, czy siebie samego.

Komplet składa się z 48 kart do gry, czyli będziesz potrzebować 24 zdjęcia, aby otrzymać zestaw o wymiarach 6,5 cm x 6,5 cm za 59 zł

instadruk

Magnesy – mamy ich sporo na lodówce.

Jest tam moja ulubiona seria z cytatami typu „Całuję lepiej niż gotuję”czy „Nudne kobiety mają nieskazitelnie czyste mieszkania”. Jednak gros to różne gadżety reklamowe. Dlaczego zatem nie umieścić swoich ulubionych magnesów na ulubionym sprzęcie kuchennym całej rodziny?

Pakiet 9 magnesów (5 cm x 5 cm) – 35 zł.

instadruk

Fotochoco – idealna tabliczka czekolady stworzona przez Ciebie 🙂 Teraz swoje zdjęcia możesz zjeść. Całość w 100% jadalna. 9 kostek przyjemności, opakowanej w estetyczny kartonik. Tabliczka z 9 zdjęciami (12 cm x 12 cm) – 55

Zatem nie pozostaje mi nic innego jak sprawdzić jak to wszystko wygląda w realu 🙂

 

* Wszystkie zdjęcia pochodzą ze strony instadruk.pl

 

POLECANE WPISY