Kulinarne, Lunchboxy

Karteczki do lunchboxa

15 września 2019
lunchbox do szkoły karteczki

Karteczki do lunchboxa to kolejny fajny pomysł. Sprawdzi się zarówno dla dużych, jak i dla małych członków rodziny. Jestem przekonana, że karteczka z napisem Kocham Cię, czy Jestem z Ciebie dumna, wywoła uśmiech zarówno na twarzy Twojego dziecka, jak i męża czy żony.

Taka mała karteczka z napisem Smacznego, Miłego dnia, Kocham Cię czy Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin może zdziałać cuda. Wywoła uśmiech i nawet jeśli dzień nie jest taki, jakby chciał to łatwiej będzie przejść przez kolejne wyzwania dnia w szkole czy w pracy.

Karteczki do lunchboxa kocham Cię

Kiedy przyzwyczaisz dziecko do takich codziennych liścików w lunchboxie to każdego dnia będzie szukać Twoich słów, które zostawiłaś właśnie dla Niego.

Początkowo wkładałam takie liściki mojemu mężowi do pudełk z jedzeniem. Kiedy Marianna zaczęła swoją przygodę z lunchboxem do szkoły przygotowałam dla Niej specjalne karteczki. Zostawiałam je w lunchboxie, w plecaku, a czasami w kieszeni kurtki.

Miłego dnia - Karteczki do lunchboxa
Karteczki do lunchboxa

Karteczki do lunchboxa do wydruku

W załączniku PDF znajdziesz proste grafiki, które możesz pobrać i wydrukować.

Lunchbox z pelikanami
LUNCHBOX I BUTELKA Z PELIKANAMI

Lunchbox Rex London z pelikanami idealnie wpasował się w ostatnią fascynację flamingami. Bambusowy pojemnik na kanapki, sałatkę czy zestaw warzyw i owoców na druge śniadanie do szkoły.

  • lunchbox bambusowy z Pelikanami, z pokrywką
  • szeroka zabezpieczająca guma do zamknięcia lunchboxa
  • prosta konstrukcja ułatwiająca mycie;
  • można myć w zmywarce,
  • nie mozna używać w kuchenkach mikrofalowych
  • duży wybór bambusowych pudełek do szkoły znajdziesz w sklepie baby&travel. Korzystając z kodu matczynefanaberie zrobisz zakupy z rabatem 10%
Karteczki Z DEDYKACJĄ DO LUNCHBOXA DO POBRANIA
POBIERZ PDF Z 24 GOTOWYMI KARTECZKAMI DO LUNCHBOXA

POLECANE WPISY