Dziecko, Sprawdzone

Jak oznaczyć rzeczy dziecka do żłobka, przedszkola, szkoły?

1 września 2013

Po raz pierwszy zastanawiałam się, jak oznaczyć rzeczy dziecka do przedszkola, gdy Pierworodna została przedszkolakiem!
Rzadko zastanawiam się nad reklamami, które publikuje się w gazetach dla matek, typu Dziecko, Mam dziecko, etc. Jednak tym razem dałam się złapać i zaraz zasiadłam przed komputerem wpisując adres strony podpisane.pl

To był bardzo dobry wybór i po raz kolejny sięgnęłam po wprasowanki i naklejki, gdy do przedszkola szedł Junior.

Jak oznaczyć rzeczy dziecka ?

Za każdym razem starałam się przygotować dzieciaki i ich ekwipunek. Już przy pierwszej próbie postanowiłam przetestować naklejki, naszywki i wprasowanki.
Już za pierwszym razem zaprasowałam cały stos ubranek.

Jak oznaczyć rzeczy dziecka

Dodatkowo moją uwagę zwróciły kapitalne naklejki do butów. U nas sprawdzają się doskonale przy nauce rozróżniania, który but prawy, a który lewy. Sprawdziły się także w paputkach, gdzie ciężko rozróżnić który prawy, a który lewy. Dzięki naklejkom jest szansa, że panie przedszkolanki, będą zakładały paputki tak jak będzie raz ustalone.

Jak oznaczyć rzeczy dziecka

Jak oznaczyć rzeczy dziecka

 

Wszystko pięknie i gładko się wprasowuje. W ofercie znajdziecie także naszywki. W sumie trudno mi doradzić, co się lepiej sprawdza. Wprasowanki na pewno szybciej można przygotować do użytku. Naszywki łątwiej odpruć.

Naklejki zagościły już na kubku, szczoteczce do zębów, szczotce do włosów, a także na ulubionej zabawce.

Tearaz, gdy przed Pierworodną zerówka także zamówiłam zestaw naklejek i wprasowanek, bo zgodnie z informacją ze szkoły wszystkie rzeczy muszą być podpisane 🙂
Naklejki wykorzystamy do podpisywania mazaków, ołówków, pędzli, bloków, etc. Wprasowanki będą idealne do oznaczenia rzeczy typu bluza, czy strój na zajęcia.

Jak oznaczyć rzeczy dziecka

Jak oznaczyć rzeczy dziecka

POLECANE WPISY