Home RodzicielstwoDziecko LUNCH MUNCH® – kusi kolorami i jakością

LUNCH MUNCH® – kusi kolorami i jakością

by Matczyne Fanaberie

Termos towarzyszy nam prawie każdego dnia i przyznam, że nie wyobrażam sobie już żadnego wyjazdu czy dnia w pracy bądź szkole bez termosu z ciepłym posiłkiem. 

Na blogu, we wcześniejszych wpisach, znajdziesz wiele przykładów dobrych termosów, które idealnie sprawdzą się do zabierania ciepłych posiłków, a także do przetransportowania pysznych lodów z ulubionej lodziarni. 

Dziś do dobrych, sprawdzonych termosów dopisuje kolejny!

To polska marka LUNCH MUNCH®, która jest już na rynku od kilku lat i w ramach współpracy przetestowałam dla Was ich dwa produkty: 

Butelka na zimne i ciepłe napoje ze stali szlachetnej

bidony dla dzieci do szkoły

Stalowa butelka dla dzieci, może być także dla dorosłych, przykuwa uwagę już po otwarciu pudełka. Wszystko to za sprawą pięknie przygotowanej i przemyślanej grafiki. Przyznam, że aż żal, że nie ma jej także na termosie obiadowym. Byłby zestaw termos i bidon do szkoły z ulubionym owocem.

Butelka jest bardzo poręczna i bez problemu stabilnie leży w dłoni. Dzieciaki dobrze radziły sobie z otwieraniem i zamykaniem. Posiada także rączkę, która ułatwia trzymanie butelki podczas transportu w dłoni. 

stalowy termos i bidon do szkoły

Skoro jest to bidon termiczny dla dziecka nie mogłam pominąć sprawdzenia, jak radzi sobie z utrzymaniem temperatury zimnych i ciepłych napojów. 

Bez zarzutów, spokojnie możecie zabierać ciepłą wodę czy herbatkę, a nawet zimną lemoniadę. Butelka dobrze utrzymuje temperaturę ciepłych i zimnych napoi. 

Bidon jest dostępny w trzech kolorach, dokładnie w takich jak termos, więc można stworzyć sobie fajny komplet. Na bidonach do picia wody zachęcają Bill borówka, Wendy arbuz i Penelope marakuja.

Bardzo lubię tę grafikę i myślę, że ma ona w sobie duży potencjał 🙂 

Termos obiadowy na jedzenie dla dzieci

termos i bidon do szkoły

Moją miłość do przygotowywania jedzenia na wynos możecie obserwować prawie każdego dnia i właśnie z tej miłości powstał ebook z jedzeniem do termosu, który jest idealny zarówno dla osób, które już oswoiły temat codziennych przygotowań jedzenia do termosu, jak i tych, które dopiero zaczynają tę drogę. 

Uwielbiam zabierać jedzenie na wynos i coraz częściej zabieramy je w termosach.

Jeśli chcesz także rozpoczać przygotowywanie posiłków do termosu lub zwyczajnie szukasz gotowych pomysłów, co do nich włożyć zachęcam do poznania mojego EBOOKA z 20 propozycjami na jedzenie do termosu.

Termos LUNCH MUNCH® dla dzieci jest kolejnym przykładem dobrego produktu, w którym zarówno transport jedzenia, jak i sam posiłek będzie czystą przyjemnością. 

Zdecydowanie brakuje mi grafiki na termosie, ale ja zwracam uwagę na takie szczegóły. Zresztą nasze dzieci też zauważyły ten brak, ale nie ma to zupełnie wpływu na jakość. 

To jednak tyle jeśli chodzi o jakieś “ale” do tego produktu. 

Sam termos jest przemyślany konstrukcyjnie i zarówno uchwyt do otwierania/zamykania, jak i silikonowa podkładka potwierdzają, że to zdecydowanie produkt tworzony z myślą o dzieciach. 

Termos jest wykonany z wysokiej klasy stali szlachetnej i doskonale trzyma temperaturę. 

W teście z wodą (badam temperaturę wody po 3 i po 5 godzinach.
Temperatura wyjściowa to około 93 °C) wypadł bardzo dobrze. 
71 °C po 3 godzinach i 61°C po 5 godzinach, czyli na serio dobre parametry. 

termos i bidon do szkoły

Jak wypadł w teście w porównaniu z innymi termosami dla dzieci sprawdzisz TUTAJ 

A teraz niespodzianka 🙂
Przez najbliższe 2 tygodnie, czyli do  8 czerwca do końca dnia, możecie skorzystać z kodu rabatowego matczynefanaberie, który obniży koszt termosu o 10%

Co na to dzieci? 

Zdecydowanie zwróciły uwagę na bidon, w termosie Pierworodna podkreślała, że uchwyt i odsysacz powietrza jest ważny, bo sama może sobie otworzyć, gdy coś się zassie. 

Obiad w szkole był ciepły więc to dla niej najważniejsze 🙂 

Warto wziąć pod uwagę te produkty podczas poszukiwań dobrych sprawdzonych termosów i butelek termicznych dla dzieci. Będzie to dobry prezent także na Dzień Dziecka, bo przecież w wakacje taki zestaw też się przyda i nie trzeba czekać do kolejnego roku szkolnego. 

termos i bidon do szkoły

Materiał powstał w ramach współpracy z LUNCH MUNCH®

You may also like