Dziecko, Sprawdzone

Karty suchościeralne – Gryzmołki

5 lipca 2021

Wydawnictwo Kapitan Nauka co jakiś czas wydaje gry czy inne publikacje które kradną nasze serce. Tym razem mieliśmy okazję poznać serię Gryzmołki, która skierowana jest do dzieci w wieku 3 – 6 lat. To kolejne fantastyczne i pobudzające do zabawy karty suchościeralne od tego wydawnictwa.

Kilka lat temu Pierworodna chętnie korzystała z serii Piszę i zmazuję i mamy same miłe wspomnienia z kartami sucościeralnymi dla dzieci.

Karty suchościeralne od Kapitana Nauka


Seria o tak pięknej nazwie „Gryzmołki” aż zachęca do działania. To kreatyne karty suchościeralne, które wprowadzą przedszkolaki w świat matematyki, literek, angielskiego oraz zwierzątek poprzez zabawę.

W serii znajdziecie

  • Cyferki,
  • Literki,
  • Angielski,
  • Zwierzęta

W każdym zestawie jest aż 60 kreatywnych zadańna kartach zmywalnych oraz flamaster suchościeralny, dzięki czemu ćwiczenia można rozwiązywać wielokrotnie. Co warte podkreślenia wszystkie zadania zostały opracowane przez nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej.

karty suchościeralne
gryzmołki karty

U nas Gryzmołki przypadły do gustu najmłodszym testerom i było dużo zabawy i nauki jednocześnie. Trening dłoni podczas zabawy spodobał się każdemu.

Gryzmołki, czyli zabaw nigdy się nie kończy. No chyba, że trzeba będzie uzupełnić zapas mazaków 🙂

POLECANE WPISY