Dziecko, Sprawdzone

Potette plus – składany nocnik turystyczny

3 września 2015
nocnik turystyczny

Nocnik turystyczny – temat, który przez wielu jest niezauważany, albo pomijany. To obowiązkowy zestaw dla rodzica, któy dba i komfort swój i dziecka podczas podróży.

Przed wakacyjnymi wojażami szukałam różnych drobiazgów i ubranek zarówno na urlop jak i takich związanych z przedszkolną przygodą Juniora. W jednym ze sklepów zupełnie przypadkiem trafiłam na nocnik podróżny, inaczej nazywany nocnikiem turystycznym. Obejrzałam, stwierdziłam, że całkiem fajny pomysł i wyszłam.
Wróciłam 5 minut później i kupiłam, bo stwierdziłam, że to może być moje wybawienie na „mamo siku” czy „mamo kupa” w najmniej odpowiednim momencie.

Nocnik turystyczny

Mając w planach urlop wiedziałam, że zabierzemy go ze sobą. Nie wiedziałam natomiast w jakich niecodziennych okolicznościach Pierworodna zechce go przetestować 🙂
Najzabawniejsza sytuacja to jazda kolejką wąskotorową po Bieszczadach i hasło „mama chcę kupę” 5 minut po wyjeździe ze stacji. Nie chcę myśleć jak się mogło to skończyło, gdyby nie nocnik Potette Plus.

nocnik turystyczny potette plus

Nocnik podróżny Potette Plus

to nie jedyny nocnik turystyczny, który znajdziecie w sklepach. Jednak wg mnie najlepszy.

Sprawdza się w najbardziej zaskakujących sytuacjach. Był z nami na żaglach, w górach, podczas miejskich wycieczek czy dalekich podróży autostradą…

nocnik turystyczny potette plus

Może pełnić 3 funkcje:

  • Składanego nocnika turystycznego
  • Nakładki na sedes
  • Nocnika w domu, gdy dokupimy dodatkową wkładkę silikonową

Gdy Potette Plus ma być nocnikiem podróżnym wystarczy do środka włożyć specjalną torebkę z wkładem chłonącym. Sprawdzi się też zwykła foliówka z papierem toaletowym. Dziecko załatwia swoją potrzebę, zawiązujesz torebkę i gotowe!
Co ważne nocnik po rozłożeniu jest stabilny, nie chwieje się, ani nie składa samodzielnie podczas korzystania przez dziecko.

Dzięki wykorzystaniu go jako nakładki na sedes dziecko nie dotyka elementów przypadkowego kibelka tylko nakładkę. Pasuje wszędzie – sprawdzone 🙂

nocnik potette plus

Nocnik Potette Plus zalecany jest dla dzieci powyżej 15 miesiąca życia, a jako nakładka na sedes – od 24 miesiąca. Wytrzymuje ciężar 25 kilogramów. Bezpieczny dzięki systemowi antypoślizgowemu na nóżkach. Nocnik jest lekki i po złożeniu wystarczy włożyć do specjalnej torebki, która jest w komplecie i schować do torebki lub plecaka. Po całkowitym złożeniu zajmuje mało miejsca.

Dziś nie wyobrażam sobie już żadnego wyjazdu czy wyjścia z domu bez tego malutkiego bagażu.

Nocnik i nakładkę na toaletę można wybierać spośród 5 kolorów. Wkłady dostępne są w paczkach po 10 i po 30 sztuk.

Duży wybór nocników turystycznych, idealnych w podróży, znajdziesz w sklepie Baby&travel, gdzie możesz skorzystać z dodatkowego kodu rabatowego na cały asortyment. Wystarczy podczas zamówienia skorzystać z kodu: matczynefanaberie i rabat 10% zostanie naliczony.

Kod rabatowy nie obejmuje kosztów wysyłki.

potette plus

POLECANE WPISY