Dziecko, Sprawdzone

Zakupy z dzieckiem to koszmar

2 sierpnia 2018

Nie wiem, jak Wy ale dla mnie zakupy z dzieckiem to koszmar. Nie lubię zabierać dzieci na zakupy, a wybieranie dla nich wspólnie ubrań to dla mnie droga przez mękę.
Nie oznacza to, że nie lubię kupować im ciuszków, zabawek, butów czy innych akcesoriów. Jak wiele kobiet kocham zakupy i kocham też swoje dzieci.

Aktualnie można wybierać i przebierać korzystać z internetowych stron, ulubionych sklepów online czy wyszukiwarek. O butach pisałam już wielokrotnie i to się nie zmienia. Obuwie dla dzieci, zresztą dla mnie także, to zakupy internetowe.

Zakupy z dzieckiem

Od września Pierworodna zaczyna przygodę z zerówką, jak dumnie tłumaczy Juniorowi, czyli już prawie SZKOŁA.

Sama z siebie poprosiła o kilka bardziej szkolnych ubrań. W sumie nie do końca wiedziałam, co znaczy bardziej szkolne ubrania…

zakupy z dzieckiem

Nie mogę wyglądać, jak przedszkolak skwitowała krótko i usiadła mi na kolanach. Odpaliłyśmy internet i zaczęłyśmy poszukiwania poprzez jedną z dostępnych wyszukiwarek.

Okazało się to fajnym i oszczędnym rozwiązaniem czasowo. W jednym miejscu jest kilka sklepów, w których wybieramy sweterek, sukienkę i baleriny.

Wyszukiwarka modowa ma oprócz oszczędności czasu jeszcze jedną przewage. Pozwala wybierać rzeczyz ze sklepów, do których na pewno nie dotarłabym z dzieckiem. Przecież podczas zakupów najlepsza jest zabawa w chowanego, uciekanie do sklepu obok, albo chęć posiadania czegoś, co najduje się na innym piętrze w galerii.

Dzięki dostępności online Pierworodna nie będzie będzie wyglądać, jak klon, czyli jak wszystkie dziewczynki. Udaje nam sie znaleźć ładne, oryginalne i przyciagające oko ubrania.

Jak Wy szukacie fajnych, dobrych jakościowo i oryginalnych ciuszków?

 

POLECANE WPISY