Sprawdzone

Paczka w RUCHu i prezent na dzień ojca

30 czerwca 2017
paczka w ruchu

Ostatni weekend powitał nas chorobą Pierworodnej i zamiast bawić się przednio z dziadkami dzieci musiały zostać w domu. My oczywiście razem z nimi. Choroba pokrzyżowała także moje plany, co do Dnia Ojca.

Prezent udało mi się kupić już wcześniej, bo nie lubię kupować prezentów na ostatnią chwilę. Do tego przygotowałam piękny album ze zdjęciami i teraz to wszystko postanowiłam spakować i wysłać paczką w najbliższym kiosku RUCHU-u.

Znacie usługę dostarczania paczek firmy RUCH?

paczka w ruchu
Ja z usługi Paczka w Ruchu korzystałam już kilkakrotnie i zawsze wszystko było sprawnie na czas i w korzystnej cenie.
Samo nadanie jest proste i szybkie. Co dla mnie istotne – paczkę mogę nadać w dowolnym kiosku RUCH-u. Jeśli jestem w pracy korzystam z pobliskiego kiosku, jeśli mamy weekend lub urlop mogę zarejestrować paczkę w serwisie internetowym i wybrać najbliższy dla mnie kiosk.
Tym razem w taki sposób przekażę Tacie prezent na Dzień Ojca. Co ważne, moja paczka trafi do wybranego punktu wraz z dostawą prasy, a tata otrzyma powiadomienie SMS na swój numer telefonu.

Sprawdzony sposób na terminowe dostarczenie prezentu 🙂

paczka w ruchu

paczka w ruchu

Jak nadać paczkę w atrakcyjnej cenie?

Na stronie www.paczkawruchu.pl wybierz opcję nadaj paczkę i wypełniając formularz wygeneruj kod nadania lub etykietę adresową, którą wraz z paczką zanieś do najbliższego kiosku RUCH-u.

Aby paczka dotarła bez zakłóceń wypełnij bardzo krótki formularz nadania (list przewozowy), w którym wpiszesz dane nadawcy, wybierzesz metodę nadania. Może to być list przewozowy, który otrzymamy w formacie PDF gotowym do wydrukowania i naklejenia na paczce lub wspomniany kod nadania, który po otrzymaniu zapisz i podaj go sprzedawcy podczas nadawania paczki.

W kwestionariuszu podajesz też dane odbiorcy, wybierasz rodzaj paczki, a także podajesz kiosk, z którego chcesz nadać paczkę oraz kiosk lub Punkt Partnerski, z którego przesyłka w ruchu ma być odebrana.

Internetowy proces nadania przesyłki trwa dosłownie kilka minut, a co dla mnie najważniejsze mogę dokonać tego bez wychodzenia z domu. Jedyne co muszę zrobić to pójść do najbliższego kiosku RUCH-u i przekazać przesyłkę sprzedawcy, a mój tata ma zagwarantowany odbiór w punkcie wskazanym przeze mnie podczas wypełniania formularza.

paczka w ruchu

Polecam Wam usługę Paczka w Ruchu. To genialne rozwiązanie dla osób, które lubią nowoczesne, szybkie i proste rozwiązania. Pewnie, że fajniej byłoby dostarczyć prezent samemu, ale będąc rodzicem przekonałam się, że żadne plany nie są pewne. A ostatnio jakoś częściej rozmawiamy przez telefon i korzystamy z przesyłek niż widzimy się twarzą w twarz.

Dziadek obiecał, że tym razem to On nas odwiedzi i już widzę światełko w tunelu.

 

 

 

Wpis powstał przy współpracy z RUCH S.A.

 

POLECANE WPISY