Sprawdzone

Technika pomocna na co dzień

7 lipca 2013

Dziś o Electrolux Ergorapido. Odkąd Pierworodna jest na świecie wszystko, co może ułatwić moją codzienność jest jak dobra muffinka w czasie mega doła. Nigdy nie sądziłam, że do naszego domu zawita kolejny odkurzacz.

To cudo techniki – chociaż w pierwszej chwili wywołało u mnie nostalgiczne wspomnienie z dzieciństwa ręczną Kaśkę, która zastępowała zmiotkę na dywanie – jest o kilka lat świetlnych dalej i doskonale sprawdza się każdego dnia. Przyznam, że urządzenie to podpatrzyliśmy swego czasu podczas pobytu u przyjaciół. Gdy Pierworodna zaczęła coraz więcej kruszyć, roznosić wszelkie paproszki postanowiliśmy przeanalizować temat.

Każdy dzień pokazuje, że było warto.

Odkurzacz, czy jak kto woli bezprzewodowa elektryczna zmiotka, sprawdza się doskonale w codziennym „ogarnianiu” mieszkania. Nasze mieszkanie pozbawione jest okruchów, paproszków czy innych cudeniek, których nigdy wcześniej nie zauważaliśmy, a Pierworodna i owszem 🙂

Kolejne plusy? Proszę bardzo:
– stosunkowo cichy
– dzięki wersji mini doskonale sprawdza się przy czyszczeniu wózka i fotelika z resztek jedzenia
– odkurzanie bez kabli
– prosty i przyjazny w obsłudze
– zajmuje mało miejsca.

Polecam – szczególnie rodzicom małych dzieci. Życie jest o wiele prostsze i przyjemniejsze, a przede wszystkim mieszkanie czystsze 😉 bez wyciągania i zwijania kabli.

Electrolux Ergorapido

Electrolux Ergorapido ZB2923
Zdjęcie oleole.

POLECANE WPISY