Dziecko, Sprawdzone

Galeria Młociny – z myślą o dzieciach

29 listopada 2019

Nie należymy do rodziców, którzy chętnie zabierają dzieci na zakupy. Lubimy jednak wspólnie wyjść w miejsca, gdzie znajdziemy coś atrakcyjnego dla dzieci, ciekawe propozycje kulinarne i przy okazji zrobimy zakupy, które są niezbędne, aby zrobić je wspólnie z dziećmi, czyli zazwyczaj coś dla nich.

Galeria Młociny została wybrana w związku z organizowanym tam spotkaniem dla fanów gier planszowych. Gry planszowe królują u nas zarówno u Juniora, jak i u Pierworodnej więc chętnie skorzystaliśmy z bezpłatnego eventu organizowanego przez Fani Gier i Galerię Młociny.

Zachęceni pozytywnymi opiniami o atrakcjach dla dzieci, które często są tu organizowane postanowiliśmy sprawdzić, jak to wygląda w praktyce i czy rzeczywiście oferowane atrakcje są dostępne. Na miły początek powitał nas bezpłatny parking 🙂

Galeria Młociny
pomysłem na weekend

Święta w Galeria Młociny

Już w progu przywitał nas piękny świąteczny miś i dzieci stwierdziły, że możemy zostać, co nie jest takie oczywiste podczas wizyt w centrach handlowych.

Miś uśmiechał się do nas przy stoisku informacji, gdzie moją uwagę zwróciły obrandowane wózki – spacerówki.

Galeria Młociny - wypożyczalnia wózków
wypożyczalnia wózków w Galeria Młociny

Okazało się, że jest możliwość wypożyczenia wózków oraz skorzystania z opasek niezgubek dla dzieci. My korzystamy z takich opasek i uważam, że to genialne w swej prostocie rozwiązanie może na serio uratować życie i zaoszczędzić mnóstwa strachu.

Zresztą galeria jest otwarta zarówno dla małych, jak i dużych. Zaskoczeniem była dla mnie informacja, którą znaleźliśmy, że do końca roku w Galerii są zorganizowane darmowe treningi dla seniorów.
Zajęcia odbywają się w każdy poniedziałek o godzinie 13:00 w klubie Zdrofit na poziomie +2.

Galeria Młociny
Galeria Młociny

Multimedialna strefa Kids Play

Po krótkiej wizycie w sklepach, gdzie dzieci bardziej zachwycały wystawy niż samo robienie zakupów skierowaliśmy swe kroki do bezpłatnej strefy Kids Play.

Galeria Młociny

W strefie Play Kids zostały przygotowane interaktywne ekrany z zabawnymi quizami, gry planszowe w formie elektronicznej, ale też strefa ruchu z miękkimi bryłami czy miejsce do rysowania dla małych artystów.

Nasze dzieci chętnie korzystały z interaktywnych tablic, poszukiwania miejsc na mapie czy rozgrywek w planszówki. Młodsze dzieci genialnie bawiły się miękkimi poduchami tworząc własną fortecę.

Po wyczerpujących zabawach można skorzystać z leniuchowania w strefie odpoczynku.

Galeria Młociny
Galeria Młociny
Galeria Młociny
Galeria Młociny
Galeria Młociny

My po zabawie i chwili odpoczynku poszliśmy sprawdzić kolejną atrakcję, czyli nasz główny punkt – Festiwal Planszówek.

Niedziela z planszówkami w Galerii Młociny

Gobletty

Skorzystaliśmy ze spotkania graczy planszówek w Galeria Młociny organizowanego przez Fani gier i do naszego zestawienia gier planszowych dla 5 i 6 latków dołączyło kilka nowych pozycji.

Doskonale bawiliśmy się grając w sprawdzone planszówki, ale dzieci też chętnie sięgały po nowe dla nich gry, co podpowiedziało mi trochę w temacie prezentów pod choinkę.

Planszówkadla dzieci kociaki łobuziaki
Kociaki Łobuziaki planszówka dla dzieci
Kociaki Łobuziaki

Kociaki – Łobuziaki i Kingdomino to gry które podbiły nasze serca i sprawiły ogrom frajdy podczas wspólnych rozgrywek.

fstiwal gier planszowych Galeria Młociny
gry planszowe dla dzieci Galeria Młociny

Już 1 grudnia w Galerii Młociny kolejne spotkanie dla wielbicieli planszówek i będzie można pograć do godziny 19.00 .
Więcej o wydarzeniach dla dzieci na stronie Galerii Młociny.

Strefa gastronomiczna Galerii Młociny

Galeria Młociny

W galerii handlowej Młociny można dobrze zjeść. Nas urzekła strefa Food Marketu, gdzie zadbano o to, byś mógł zjeść smacznie i zdrowo korzystając z oferty różnych kuchni świata.

Galeria Młociny
menu dla dzieci Galeria Młociny
Gringo Galeria Młociny

Dla każdego coś smacznego, jak mawiają nasze dzieciaki, które kochają takie miejsc, gdzie spokojnie mogą wybierać pomiędzy kuchnią meksykańską, azjatycką, polską, włoską i zdrową wersją ich ukochanych kulek mocy.

restauracja Anny Lewandowskiej

Tym razem wspólnie wybraliśmy burgery, frytki i dużą wersję nagetsów i zajadaliśmy się smacznym jedzeniem w Pasibusie, czyli burgerowni, która wywodzi się z street foodu 🙂

jedzenie w Galeria Młociny
Pasibus pyszne jedzenie

Było smacznie i na pewno wrócimy tam nie raz na pyszne burgery, a na pewno nie omieszkamy sprawdzić także innych dobrze się prezentujących miejsc.

Galeria skrywa ogrom atrakcji. Jest kino, specjalne kąciki dla dzieci, wkrótce otwarcie lodowiska oraz kolejnej strefy dla dzieci – Bajkowego Labiryntu. Na dzieci mają tam czekać tunele, trampoliny, zjeżdżalnie i strefa będzie dostępna dla dzieci od 3 roku życia, więc się łapiemy 🙂  To atrakcyjne i wciągające miejsce w Warszawie.

 centrum rozrywki dla dzieci

POLECANE WPISY