Home RodzicielstwoDziecko Sportowa butelka z ustnikiem do szkoły

Sportowa butelka z ustnikiem do szkoły

by Matczyne Fanaberie

Wielokomorowy lunchbox B.BOX podbił nasze serce, ale okazuje się, że to nie koniec fajnych nowości od tej marki na ten rok szkolny. Obok lunchboxa zawsze ważny jest dobry, szczelny bidon czy butelka do szkoły. U nas do rodziny bidonów B.BOXa dołączyła sportowa wersja z ustnikiem, bez słomki.

Wielokrotnie polecałam Wam już Bidon termiczny B.BOX oraz bidon tritanowy ze słomką. Od kilku tygodni sprawdzamy nowy bidon z ustnikiem.

bidony i butelki b.box do szkoły

Sportowa butelka tritanowa szybko zdobyła serca naszych dzieci. Nie pozostała obojętna także dla mnie, gdyż to butelka, którą można rozłożyć na części pierwsze, aby każdy zakamarek był czysty. Co ważne możesz ją umyć w zmywarce – górny koszyk.

bidon b.box jak myć

Sportowy bidon z ustnikiem

sportowa butelka z ustnikiem

Butelka ma zachowany trójkątny kształt, który tak zachwycił naszego Juniora w bidonie ze słomką. Kiedy dostał nową butelkę sportową z ustnikiem pierwsze, co zauważył to fakt, że łatwiej może z niej pić niż z poprzedniej, a nadal jest to butelka która posiada ustnik z zaworem, który zapobiega rozlewaniu.

Tak jak w pozostałych bidonach tej marki, aby skorzystać z butelki, w tym wypadku z ustnika wystarczy nacisnąć duży przycisk. Pokrywka otworzy się umożliwiając picie, a dzięki blokadzie nie uderzy dziecka w buzię podczas picia.

bidon b.box

Kolejnym fajnym rozwiązaniem, które znamy już z bidonu termicznego B.BOX to funkcjonalny uchwyt. Tym razem w wersji elastycznej.

sportowa butelka z ustnikiem B.BOX

Sportowa butelka z ustnikiem to fajny wybór, gdy dziecko już niekoniecznie chce zabierać bidony ze słomką. Kupisz ją w dobrej cenie z rabatem wpisując kod na całą markę B.BOX

mfbbox10 TUTAJ

Sportowa butelka z ustnikiem B.BOX
– czy warto?

 • wykonana z bezpiecznych materiałów: Tritan™, silicon, TPE, PP. 
  Nie zawiera BPA, PVC i ftalanów
 • wysokość: 20 cm
 • średnica: 8 cm
 • waga: 170 g
 • pojemność: 450 ml
 • sportowa butelka z ustnikiem jest dostępna w 6 kolorach, analogicznych jak lunchbox B.BOX więc można stworzyć fajny zestaw
 • szeroki wlew ułatwia mycie, ale także dodawanie swieżych owoców czy kostek lodu
 • bidon posiada zdejmowaną osłonę zabezpieczającą dół butelki, analogicznie, jak przy bidonie ze słomką
sportowa butelka z ustnikiem
lunchbox i sportowa butelka z ustnikiem

U nas zostaje na dłużej i dołącza do grona ulubionych butelek i bidonów do szkoły, na wycieczki czy wyjścia do kina 🙂

Już dziś mogę Wam uchylić rąbka tajemnicy, że to nie jest ostatnie słowo jeśli chodzi o nowości marki B.BOX na polskim rynku.

Sprawdźcie koniecznie poniższe NOWOŚCI

 1. Mini widelczyki do lunchboxa – KUPISZ TUTAJ

Często pytacie o mini widelczyki do lunchboxa i oto mamy idealną propozycję.

Mini widelczyki do bento B.BOX sprawdzą się idealne do lunchboxa do przedszkola, szkoły czy podczas podróży. Zostały zaprojektowane tak, aby ułatwić dziecku jedzenie owoców, warzyw, kawałków mięsa czy naleśników. Są przystosowane do rączki dziecka i przede wszystkim bezpieczne.

Posiadają unikalne zaokrąglone zęby, które pozwalają dziecku wygodnie i sprawnie nakłuwać jedzenie. Co istotne są wykonane z tworzywa, które nie zawiera BPA i ftalanów.

Zdjęcie ze strony producenta

2. Wkłady chłodzące

Ja zamawiam dodatkowe, które idealnie sprawdzą się do lunchbaga i jako zapas do lunchboxa 🙂

3. Silikonowe słomki – idealne dla dzieci

Marka B.BOX stworzyła wielorazowe słomki, które są bezpieczne już nawet dla małych dzieci. Ja zawsze miałam wątpliwości, co mozna podać maluchowi zamiast zwykłej słomki jednorazowej. Stalowa, papierowa są zbyt twarde i w mojej ocenie moga być niebezpieczne dla maluchów. Te słomki są przeznaczone dla dzieci od 3 lat.

Możecie kupić je w dwóch zestawach – 5 słomek + czyścik lub zestaw podróżny, czyli silikonowa wielorazowa słomka z czyścikiem w etui.

Słomki zostały wyprofilowane by ułatwić picie (końcówka ustawiona pod kątem). Są miękkie i delikatne dla dziąseł i zębów.

You may also like