Dziecko, Sprawdzone

10 pomysłów na prezent dla wielbicieli Harrego Pottera

14 grudnia 2021
prezent harry potter

Mam wrażenie, że Harry Potter opanował list do Mikołaja w tym roku. Każdy punkt to był prezent Harry Potter, nawet przy aparacie fotograficznym obok adnotacji taki prawdziwy, jak ma mama, dodała z Harry Potterem.

Gwiazdkowy prezent Harry Potter

Mieliśmy juz kilka razy etapy prezentów tematycznych. Były prezenty dla wielbicieli dinozaurów (ten etap chyba nigdy nie mija), był także etap Minecrafta czy najlepsza jest niespodzianka, ale taka, która sprawdzi się w podróży, czyli prezenty dla podróżników.

Od dwóch lat cały czas jest z nami Harry więc postanowiłam podzielić się z Wami moimi pomysłami, które już sprawdziłam na dzieciach i pojawiły się w naszym kalendarzu adwentowym. Tam macie ogrom pomysłów na prezenty.

1. Kalendarze i planery Harry Potter

kalendarz harry potter

Sama zachwycam się tegorocznym wyboram kalendarzy.

U nas stanęło na kalendarzu ściennym i planerze, który będzie nam towarzyszył w planowaniu posiłków i zawartości lunchboxów do szkoły.

2. Książki z przygodami Harrego Pottera

ksiazki harry potter

Wybór wydawnictw jest bardzo duży. Znajdziecie zarówno kolejne tomy z serii siedmiu powieści fantasy autorstwa brytyjskiej pisarki J.K. Rowling, jak i pozycje nawiązujące do przygód bohaterów. Podczas kwaranntany uwielbiam każdą książką z zadaniami i ludzikiem lego od wydawnictwa Ameet. Dzieci mają trochę rozrywki, a ja spokoju. Dziś korzystając z Dnia Darmowej Dostawy zamówię coś jeszcze TUTAJ , bo dzieciaki maja kwarantannę do 26.12 🙁

Książki lego Harry potter

Junior pod choinką znajdzie w tym roku kolejną część ilustrowanej wersji książek o przygodach Harrego Pottera. Uwielbiam słuchać, jak wspólnie czytają sobie nawzajem i jak M. czyta im wieczorami.

Nasze dzieci mają już niezłą biblioteczkę z Harrym Potterem. Polecam Wam także te książki, które Pierworodna wybrała na wakacje. Pisałam o nich TUTAJ

3. Kubki z motywem Harrego Pottera

prezent Harry potter kubki

Duży wybór kubków zarówno ceramicznych, jak i termicznych znajdziesz TUTAJ

Ładny kubek termiczny znalazłysmy z Pierworodną na allegro, gdzie znalazłyśmy także śniadaniówke z motywami z Hogwarttu.

4. Pościel z motywem Harrego Pottera

prezent Harry Potter pościel

Największy wybór znalazłam chyba na allegro TUTAJ. Cały czas nie mogę jeszcze się zdecydować czy ta czerwona, czy turkusowa.

Kilka ciekawych propozycji znajdziecie także w naszym ulubionym gadżeciarskim sklepie TUTAJ

5. Puzzle i gry Harry Potter

puzzle i gry Harry Potter

O ile gier z bohaterami Harrego Pottera mamy już trochę i cały czas są w użyciu to puzzle pojawią się u nas podczas tegorocznych Świąt i przyznam, że te wersję 3D sama chętnie poukładam. O ile mi dzieci pozwolą. Puzzle zamawiałam niezmiennie TUTAJ

Z gier, które u nas się sprawdzają polecam:

prezent Harry potter
  1. Dobble Harry Potter
  2. Kalejdoskop gier Harry Potter
    W środku znajdziesz m.in. takie gry jak: Młynek, Warcaby, Wilk i Owce, Szalone Ósemki, etc.
  3. TOP TRUMPS Quiz Harry Potter

  4. Story Cubes Harry Potter
    Te niepozorne kości działają cuda. Dzieci ćwiczą kreatywność, tworząc własne historie. To proste ćwiczenie, które ułatwi im wiele zadań na języku polskim czy zajęciach z języka obcego. Tutaj sami ustalacie zasady.

6. Lego Harry Potter

Lego Harry Potter

Klocki Lego to taki sprawdzony prezent niezależnie od wieku i fascynacji bohaterami.

7. Maskotki, gadżety i inne drobiazgi

gadżety na prezent Harry Potter

Dużo gadżetów, typu breloki, piny czy naklejki pojawiły się u nas w kalendarzu adwentowym. Pomimo wielkich próśb o maskotki sa one u nas cały czas na cenzurowanym ze względu na alergię dzieciaków.

Fajny plecak, bamboszki czy ręcznik z motywami Hogwartu znalazłam TUTAJ

Wszelkie gadżety, kalendarze, piny czy breloczki kupiłam TUTAJ. W tym sklepie możecie skorzystać z kodu rabatowego TOZNOWUJA – daje on 10% rabatu.

Ja dziś zamawiam jeszcze śnieżną kulę Harry Potter 🙂

Wybór prezentu gwiazdkowego z roku na rok jest coraz trudniejszy. Fantastyczne jest jednak to, że dzieci potrafia sie cieszyć z najmniejszych drobiazgów. Cieszę się razem z nimi, że książki są dla nich cały czas prezentem marzeń 🙂

Foto: Patrycja Bąk

Część zawartych w tym wpisie linków, to linki afiliacyjne.
Oznacza to, że jeśli klikając w nie, dokonasz zakupu, to ja otrzymam z tego tytułu drobną prowizję. W żaden sposób nie wpływa to na cenę, którą Ty zapłacisz, ale dla mnie będzie sygnałem, że cenisz moje rekomendacje.

POLECANE WPISY