Dziecko, Kulinarne

Gotuj zdrowo dla dzieci

17 maja 2016

Dziś recenzja książki Gotuj zdrowo dla dzieci  Na rynku jest dużo książek kulinarnych. Odkąd my Polacy pokochaliśmy gotowanie, pieczenie wydawcy proponują nam co chwilę coś nowego. Wybór nie jest łatwy i nie sposób trafić czasami na pozycję, którą chętnie oddaje się komuś innemu.

Gotuj zdrowo dla dzieci – recenzja

Gotuj zdrowo dla dzieci Daria Ładocha

Są jednak pozycje kulinarno – czytelnicze, które powinny zagościć w każdym domu. W szczególności w domach, w których gotuje się dla całej rodziny, a wręcz z rodziną 🙂 Wspólne kucharzenie może być wspaniałą zabawą zarówno dla Ciebie, jak i dzieci. Dla nas kwestie żywieniowe są ważne i czytanie etykiet to już nawyk nieuleczalny.

Genialną książkę wydało w ostatnim czasie Wydawnictwo Egmont.
Daria Ładocha, autorka bloga Mamałyga oraz prowadząca program kulinarny UGOTUJ MI MAMO w KUCHNIA+w książce „Gotuj zdrowo dla dzieci” prezentuje 85 przepisów na zdrowe, smaczne i urozmaicone dania.
Książka zawiera 60 przepisów samej autorki, 25 zwycięskich przepisów, zgłoszonych do ogólnopolskiej akcji edukacyjnej Gotuj zdrowo z Rybką MiniMini oraz wiele porad kulinarnych i żywieniowych do wykorzystania podczas codziennego przygotowywania posiłków.

Gotuj zdrowo dla dzieci

Książka jest zwieńczenie ogólnopolskiej akcji edukacyjnej zorganizowanej przez stację MiniMini+ oraz Instytut Żywności i Żywienia, której celem jest poszerzenie wiedzy rodziców na temat prawidłowego żywienia dzieci w wieku przedszkolnym. Znajdziecie w niej 5 rozdziałów: śniadanko, coś na ząb, obiadek, podwieczorek, kolacja.

Jeśli szukacie ciekawego prezentu dla kogoś kto ma dzieci i lubi je zapraszać do kuchni to pozycja obowiązkowa.

Może też być zaczynem do zaproszenia dzieci do kulinarnych szaleństw w przestrzeni, gdzie dotąd ich nie było 🙂 Przepisy mogą Was zainspirować także do wzięcia udziału w projekcie Jamiego Oliviera Food Revolution Day.

gotuj zdrowo dla dzieci

 

 

 

 

Recenzja powstała w ramach współpracy z: 

 

POLECANE WPISY