Kulinarne, Mama

7 najpopularniejszych wpisów w 2018 roku

31 grudnia 2018
podsumowanie roku

Zastanawiałam się nad tym, czy przygotować ten wpis, ale sądzę, że ta siódemka jest tak różnorodna, że warto pokazać, że matczyne fanaberie rządzą zarówno w lunchboxach, matczynych emocjach, żywieniu dzieci czy wspólnej rozrywce.

Wpis z podsumowaniem pojawia się po raz pierwszy na blogu. W tym roku minęło już 6 lat odkąd zaczęłam publikować moje przemyślenia, sprawdzone przepisy czy dobre książki. W tym czasie na blogu pojawiło się ponad 600 publikacji.

Dziękuję, że jesteś ze mną 🙂

Podsumowanie 2018 roku, czyli
7 najczęściej odwiedzanych wpisów

20 przepisów na lunchbox do szkoły, pracy

lunchbox przepisy

Przyznam szczerze, że miejsce pierwsze nie było dla mnie zaskoczeniem. Czytając Wasze komentarze i wiadomości na Facebooku czy Instagramie wiem, że szukacie gotowych zestawów na pudełko do szkoły czy pracy.

Obiecuję, że w tym roku pojawią się kolejne nowe propozycje. Zgodnie z Waszymi prośbami będzie także wpis z przepisami na lunchboxy bez glutenu.

Gry planszowe dla 3 i 4 – latków

planszówki dla 3 i 4 latka

Zabawy z dzieckiem podczas choroby

Wzięłam sobie do serca Wasze prośby, które pojawiły się wczoraj na instagramie i w 2019 roku będzie więcej zabaw z dziećmi i dla dzieci na blogu 🙂

zabawy dla dzieci chorowanie

Czy bakalie są dla dzieci

To wpis, do którego zagląda bardzo dużo osób. Cieszę się, bo bakalie mogą być idealnym zamiennikiem wielu słodkości. To smaczne zdrowe słodycze.

bakalie dla dzieci itac bakalland

Książki dla rodziców – 5 ważnych książek na start 

To pierwsza część moich rekomendacji książkowych dla rodziców. Książek jest bardzo dużo. My czerpiemy z wielu metod, a przede wszystkim kierujemy się miłością do naszych dzieci.

Na blogu znajdziez też drugą część wpisu o książkach dla rodziców. Tym razem książki mówiące o wychowaniu przez zabawę.

książki o wychowaniu dzieci

Bycie mamą to nie choroba

macierzyństwo bez fikcji

Jak wybrać lunchbox

Ten temat nie został jeszcze do końca wyeksplorowany 🙂 W nadchodzącym roku znajdziecie jeszcze kilka ciekawych okazów.

lunchbox przepisy jak wybrać pudełko
zniżki, rabaty na lunchboxy

To takie małe podsumowanie 2018 roku na blogu. Dla mnie to był bardzo interesujący czas i wierzę, że najbliższy będzie miał dla mnie także wiele ciekawych tematów. Kilka bardzo fajnych pojawi się już w styczniu.

Dziękuję, że jesteście, bo bez Was, moich czytelników nie miałoby to wszystko sensu. Widząc, że coraz więcej osób korzysta z moich propozycji jest mi bardzo miło i cieszę się, gdy ktoś nazywa mnie matczyną królową lunchboxów. Będę starała się dotrzymac kroku Waszym oczekiwaniom.

Jeśli podzielisz się ze mną jakie tematy najbardziej interesują Ciebie na moim blogu będzie mi niezmiernie miło 🙂

POLECANE WPISY